Reviews & Comments of KISer chrome extension

From December 7th, 2021 to August 17th, 2022, 100% user give 5-star rating. for KISer chrome extension.

Reviews of kiser:


Magdalena Jakimyszyn August 17th, 2022
Magdalena Jakimyszyn

Korzystam od roku. Aplikacja cały czas jest udoskonalana i staje się coraz bardziej przydatna.


Joanna Chromik May 11th, 2022
Joanna Chromik

Genialne w swej intuicyjnej prostocie obsługi. Skrojone dokładnie na potrzeby projektanta, a każda aktualizacja to strzał w dziesiątkę.


Dominika Wojciechowska May 10th, 2022
Dominika Wojciechowska

Once the KISer was launched, I knew it will be great, but after half a year of excessive use- I just love it. Love the functions, great support and that the KISlist/ KIser team listens to the users and constantly improves this already awesome app!


Katarzyna Strus December 29th, 2021
Katarzyna Strus

Dopiero testuję Kiss List i już wiem, że przenigdy nie wrócę do listy zakupowej tworzonej w excel'u! Świetne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić masę czasu. Jestem zachwycona ?.


Ewa Ratuszyńska December 15th, 2021
Ewa Ratuszyńska

Świetne narzędzie, na które czekałam. Bardzo funkcjonalne, intuicyjne, czytelne i przede wszystkim pomocne. Do tego miły dla oka interfejs i jeszcze milszy kontakt z producentem, który uważnie słucha wszelkich sugestii i jest gotów dopasować produkt do konkretnych potrzeb. Polecam, bo faktycznie oszczędza czas. Dziękuję???


Kaja Górecka December 7th, 2021
Kaja Górecka

Fantastyczne narzędzie pracy. Proste, estetyczne, czytelne dla architektów oraz klientów. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą poświęcać mniej czasu na tworzenie list i odnaleźć w tym wiele satysfakcji. W dodatku wspaniała, szybka pomoc w razie potrzeby.